Про це він написав у своєму блозі.

Георгій Бурсов пояснив, що ще у другій половині червня 2010 року у своїй поштовій скриньці він знайшов DVD-диск у конверті без імені відправника.

До диску була прикладена коротка записка, надрукована на принтері. Публіцист запевняє, що готовий надати компетентним органам сам диск і записку у разі потреби.

Як відзначає Георгій Бурсов, спочатку він прослухав запис розмови двох чоловіків на своєму побутовому плеєрі, але продумав, що то жарт. Коли ж він прослухав запис на професійній апаратурі, то ідентичність голосів на записі з оригіналами стала ще очевиднішим.

Хоч окремі нардепи відмовляли Г.Бурсова публікувати запис, однак він вирішив це зробити, оскільки йому видалося, що «у цих записах йдеться не стільки про спортивні інтереси, як про більш вагомі для незалежної держави речі. А саме, після обрання Президентом Віктора Януковича, про значне розширення ринку і різноманітності сфер політичної торгівлі національними інтересами України».

Загальна тривалість DVD-запису 10 хвилин 37 секунд.

У розмові чоловіків схожих на президентів йдеться про можливість боксерського бою між одним із братів Кличків та Миколою Валуєвим.

Подаємо короткий фрагмент з розмови.

Голос, схожий на голос російського президента: «… В институте исследовали, у Николая редкая мутация, генетический атавизм. Большой рост, вес… как у неандертальца. Но с почками что-то там не заладилось… Разведка донесла, ваши это знают… Старший Виталий на тренажере удар по почкам и печени только и отрабатывал все это время… Так рисковать сильно будет не в интересах… У нас же общие интересы?».

Нагадаємо, що Віталій Кличко давно висловлював бажання вийти на ринг проти Миколи Валуєва, однак після тривалих переговорів останній відмовився це зробити, зіславшись на фінансові чинники.

Фото: obozrevatel.com