Про це повідомляє «РБК-Україна», посилаючись на генпрокурора Юрія Луценка.

Раніше, 18 серпня 2016 року, Луценко вже повідомляв про затримання Каськіва в Панамі. Але без подання оригіналу українською стороною, переданого дипломатичним шляхом, не було підстав повноцінного затримання. Зараз оригінал подання передано панамській стороні.

За словами генпрокурора, протягом 48 годин має відбутися слухання по справі Каськіва.
«У разі його згоди на добровільну видачу, екстрадиція відбуватиметься за спрощеною процедурою. І триватиме до 30 днів для узгодження всіх процедурних питань з українською стороною. У разі відмови Каськіва від добровільної видачі, за законодавством Панами, стороні надається 60 днів для захисту своїх інтересів і подачі контраргументів на матеріали компетентних органів України. Однак, панамська сторона запевняє, що поки не бачить підстав для відмови у видачі Каськіва», – сказав Луценко.

Порушень законодавства Панами Каськівим не виявили, зазначив генпрокурор.

«У разі вчинення Каськівим кримінального злочину, це не стане перешкодою до його видачі. Україна і Панама зможуть домовитися про подальше повернення громадянина України в Панаму для проведення суду та відбування покарання (така практика використовується при видачі громадян США)», – додав Луценко.