Померла активістка, працівниця Херсонської міськради Катерина Гандзюк. Про це у неділю, 4 листопада, повідомляє Укрінформ.

Про це повідомляється у Facebook на сторінці спільноти «Хто замовив Катю Гандзюк?”. “Катя померла. Деталі будуть пізніше”, — йдеться в повідомленні.

Як повідомляв “Вголос”, напад на Гандзюк стався 31 липня. Жінку невідомі облили сірчаною кислотою, в результаті чого вона зазнала хімічних опіків, зокрема, частково втратила зір.

Наразі в організації замаху на Гандзюк підозрюють п’ятьох осіб, усіх затримали. Це Віктор Горбунов, Сергій Торбін, Володимир Васянович, В’ячеслав Вишневський і Микита Грабчук. Усі вони є учасниками АТО в складі Української добровольчої армії.

У вересні Херсонський апеляційний суд відпустив під домашній арешт двох фігурантів справи Вишневського та Васяновича. Останній є інвалідом: під час бойових дій на Донбасі втратив ногу. 16 жовтня суд відпустив під цілодобовий домашній арешт із носінням електронного браслета Віктора Горбунова.

Водночас, 17 жовтня суд продовжив термін тримання під вартою Сергію Торбіну, а судове засідання, на якому мали розглянути клопотання сторони обвинувачення про подовження терміну тримання під вартою Микиті Грабчуку, переніс на 18 жовтня.