22 липня Івано-Франківськ відвідали заступники голови Народної Партії України Ігор Єремеєв, Катерина Ващук та Олег Зарубінський. На прес-конференції з місцевими журналістами вони розповіли про партійні справи та про ставлення партії до помаранчевої влади.

Під час семінару-навчання з членами партії заступник голови НПУ Катерина Ващук, зокрема, сказала своїм однопартійцям: "Те, що наступний рік в Україні проголосили роком села - наша заслуга. Саме наша партія зробила заяву-звернення до президента, де запропонувала йому так зробити. Він погодився, але навіть не подякував нам за пропозицію".

"Що стосується виходу з партії Михайла Гладія, я Вам відповім просто. Михайло Гладій, це людина, яка любить не партію в собі, а себе в партії!" - сказала Катерина Ващук.
На зустріч з народними депутатами були запрошені члени партії з Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Чернівецької, Закарпатської, Тернопільської та Волинської.
Керівники НПУ закликали всіх однопартійців на місцях вже готуватися до виборів. Вони заявили, що вибори будуть важкі, а тому необхідно всім активним учасникам партії підготуватися до нелегкої роботи на виборчих дільницях.

Присутнім членам партії роз'яснили їх важливість для партії. Розповіли про плани партії на майбутнє.