Протягом декількох місяців самою популярною темою для обговорення є можливість об'єднання Блоку Юлії Тимошенко і "Народного союзу "Наша Україна". Обидві сторони активно говорять про це, але далі розмов справа не йде.

Голова центрального виконкому партії "Народний союз "Наша Україна" Микола Катеринчук залишається, можливо, останнім оптимістом у даній ситуації. Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю щотижневикові "CN-столичні новини".

Катеринчук переконаний у тім , що "об'єднання повинне відбутися, якщо ми хочемо, щоб в України було прогнозоване демократичне майбутнє. Для того, щоб ідеали Майдану не були забуті, нам усім потрібна перемога на парламентських виборах. І умова цієї перемоги одне - об'єднання помаранчевих. Залишаюся при своїй думці: БЮТ і НСНУ повинні бути разом. Тільки це гарантує перемогу".

На питання, які умови ставлять БЮТ або "Наша Україна" у цих переговорах, Микола Катеринчук відзначив, що він у них не бере участі. Від НСНУ, за його словами, переговорний процес ведуть члени президії ради партії - Іван Васюнник і Микола Мартиненко. Найближчим часом вони будуть доповідати про хід і результати переговорів.
Гаряча лінія з посиланням на MіGnews”