Про це повідомив глава асоціації релігійних шанувальників знаменитого зодчого Хосе Мануель Алмузара, пише «Сноб». 

 «Якщо все піде добре , процес буде завершено до весни 2015 року і остаточний документ підпише Папа Франциск», – цитує слова Алмузари The Local.

Церква, швидше за все, може зарахувати його до лику блаженних, оскільки для зарахування архітектора до лику святих не вистачає доказів чудес, що відбулися завдяки Гауді після його смерті.

Шанувальникам автора самого знаменитого собору Барселони – Саграда Фамілія – ​​вдалося знайти лише два «дива»: в одному випадку студентка за допомогою молитви Гауді здала іспит, в іншому – жінка позбулася каменя в нирці.

Зараз архітектура Гауді вважається візитною карткою Барселони.

Каталонський архітектор Антоніо Гауді прославився завдяки химерним будовам в Барселоні. Популярність до нього прийшла в кінці XIX століття після будівництва палацу Гуеля, який зведено в 1885-1890-х роках. На початку наступного століття він побудував кілька дивовижних будівель, зокрема, будинок Бальо і будинок Міла.

Всесвітню славу Гауді принесло будівництво собору Саграда Фамілія, який досі будують Архітектор, який фактично жив на будівництві, побудував фасад Різдва, а також створив проекти інших частин собору. За життя Гауді вважався ревним католиком. Під час будівництва собору в Барселоні на питання, коли він закінчить роботу, архітектор відповідав: «Мій клієнт не поспішає».