До такого висновку дійшли у результаті дослідження, проведеного під керівництвом доктора медицини, гастроентеролога Крега Ламмерта з американської клініки Майо, пише healthinfo.

Як стверджує доктор Ламмерт, регулярне вживання кави в помірних дозах може зупиняти первинні запалення жовчних проток, які провокують розвиток фіброзу тканин печінки. У результаті можуть виникати цироз, рак печінки, печінкова недостатність.

«Це первинне запалення — первинний склеротичний холангіт. Дане захворювання печінки має аутоіммунну природу і його наслідки сумні», — зазначив керівник дослідження.

Первинний склеротичний холангіт довгий час розвивається безсимптомно. Запалення веде до порушення відтоку жовчі й її застою. У результаті вона всмоктується у кров і у результат з’являється жовтяниця. Застій жовчі і підвищення тиску в жовчних шляхах провокують незворотні зміни в печінкових клітинах та їхню загибель. Це проявляється печінковою недостатністю.

Дослідження доктора Ламмерта охопили велику кількість пацієнтів, у котрих було виявлено це захворювання печінки. Однак, згідно з висновками вченого, щоденна кількість кави, необхідна для профілактики захворювання, має не перевищувати одного невеликого горнятка на добу.