Мiж тим, як вважає Борис Скачко, вiдомий лікар-натуропат, щоб зберегти здоров'я, каву та чай обов'язково треба пити з молоком, передає «Добрий лікар».

- Чому так категорично?

- Як у кавi, так i у чаї мiститься щавлева кислота, яка вимиває кальцiй з органiзму, - пояснює лікар. - Якщо постiйно пити цi напої i не поповнювати дефiцит кальцiю, рано чи пiзно людина стане пацiєнтом стоматолога, а потiм - i ортопеда-травматолога. Адже дефiцит кальцiю позначиться на станi зубiв та кiсток.

Крiм того, щавлева кислота сприяє утворенню в органiзмi оксолатiв кальцiю, якi вiдкладаються у нирках у виглядi камiнчикiв. Тому чай чи кава без молока - це справжня бiологiчна зброя.

- Якi ж пропорцiї є найоптимальнiшими?

- Молоко має займати третину склянки чаю чи фiлiжанки кави. Додавати його можна як безпосередньо пiд час заварювання, так i у готовий напiй.

- Дехто любить додавати до кави чи чаю скибочку лимону...

- От цього робити не варто. В такому випадку кофеїн дуже швидко розчиняється та всмоктується у кров, а це - удар по судинах, серцю, багатьох органах та системах. Особливо це стосується чаю, адже кофеїну у ньому бiльше, нiж у кавi. Скажiмо, якщо кава має вiд 0,5 до 2,5% кофеїну, то чай - удвiчi бiльше, а деякi сорти (наприклад, мате) - й до 7%.