Житель Полтавщини, який в стані алкогольного сп’яніння образив поліцейського-ветерана АТО Олександра Нетребко під час протестів в Нових Санжарах, вибачився перед правоохоронцем.

Про це повідомили в пресслужбі Національної поліції.

На відео, яке виклала Нацполіція, чоловік вибачився перед представником поліції, зазначивши, що був п’яний і дуже шкодує, що так сказав.

“Дуже каюсь перед поліцейськими через те, що я так висловився. Я не хочу так робити, був в стані алкогольного сп’яніння. Прочитав в Facebook, що він був нагороджений орденом Богдана Хмельницького за відвагу, сам би хотів з ним зустрітися і вибачитися” , – заявив він.

“20 лютого 2020 під час акції протесту жителів Нових Санжар один з чоловіків нецензурно висловлювався, принижуючи честь і гідність правоохоронців. Лайливі слова людина адресував поліцейському – бойовому офіцерові, нагородженому декількома високими нагородами”, – йдеться в описі до відео.

За даними офіцера ЗСУ Анатолія Штефана “Штірліца”, чоловік раніше був засуджений за “дизертирство”. Із зони АТО його вигнали ще під час проходження навчань через зловживання алкоголем.

Нагадаємо, “тітушки” з Нових Санжар записали відеозвернення.

Мешканець Полтавщини вибачився перед працівниками поліції за публічні образи під час протестів

Мешканець Полтавщини вибачився перед працівниками поліції за публічні образи під час протестів20 лютого 2020 року під час протестної акції жителів Нових Санжар один із чоловіків нецензурно висловлювався, принижуючи честь і гідність правоохоронців. Лайливі слова чоловік адресував поліцейському – бойовому офіцерові, нагородженому кількома найвищими відзнаками.Правопорушник вибачився за свою ганебну поведінку.#новини #поліція Оксана Блищик Поліція Полтавської областіУНН – Українські Національні Новини УНИАН УКРІНФОРМ Українська правда РБК-Украина

Опубліковано Національна поліція України Субота, 22 лютого 2020 р.