Офіційного підтвердження цієї інформації поки не надходило.

Як повідомлялося раніше, в середині жовтня семеро громадян Казахстану, перебуваючи в прикордонному районі, заблукали і випадково перейшли на територію сусідньої держави. Там вони їх затримали місцеві прикордонники.

Серед затриманих виявилися четверо співробітників міграційної поліції і троє мисливців, які мали при собі зброю (дві гладкоствольні рушниці і один нарізний карабін).

У департаменті внутрішніх справ Мангістауської області пізніше заявили, що поліцейські перебували в службовому відрядженні, пов'язаному з «розшуком мігрантів».

«Співробітники міграційної поліції ДВД області, виконуючи службові обов'язки, випадково заглибилися на територію суміжної держави», – зазначив представник відомства Кайрат Отебай.

При цьому представник ДВД, коментуючи ситуацію в кінці жовтня, не зміг пояснити, чому поліцейських супроводжували мисливці.

У Туркменії затриманих звинуватили в порушенні кордону, а також (на підставі того, що у затриманих була при собі зброя) в «контрабанді зброї».

МЗС Казахстану заявило, що «по дипломатичних каналах нами проводиться активна робота по можливому звільненню наших громадян».

Джерело: Лента