Критика президента Володимира Зеленського через їзду кортежами, використання президентських літаків і державних дач - це ніщо інше, як популізм.

Про це в інтерв’ю “Вголосу” сказав політолог Юрій Романенко.

"Оці всі розмови про резиденції, кортежі і тому подібне — це з серії казок для плебсу, які постійно продають народу більшість політичних сил. Від показово «проукраїнських» до відверто проросійських. Бо хоч вони позиціонують себе по різному — за своєю суттю абсолютно однакові. Використовують різні популістичні методи, вішають макарони на вуха, говорять те, що плебс любить слухати. Тішаться, що плебс можна так легко ставити в позу, платити йому 3000 грн зарплати і спокійно собі заробляти на сільському господарстві чи залишках машинобудування. Так можна і довічно маніпулювати, використовуючи людей. 

А потім плебс ще й йде на вибори. І вибирає…Отого Лозинського. В тому ж районі, в якому він вбив людину. Можливо, вибирають в тому числі і родичі того вбитого. Ну і скажіть: хто їм винен? Вони що, не знали, що це за людина? У когось в нас час є проблеми з доступом до інформації? Якщо плебс хоче таке — ну то має. 

Треба хоча б 20 хвилин в день напрягати мозок і мінімально розбиратися в тих політичних процесах, які відбуваються. Ну, а як ні…то ні. Тому і країна в нас така", - зазначив Юрій Романенко.

Більше на цю тему читайте у статті: Позбутися кортежів, резиденцій, літаків: чи може Зеленський виконати свою обіцянку?