Словесний перл Синютки про те, що вчителі повинні спонукати учнів до примусової праці на благо міста, облетів весь Укрнет і зумовив звернення нардепа Пилипенка до Гепрокуратури.  Міській владі ще пощастило, що цією заявою не зацікавився, наприклад, Європарламент. Вірогідно у європейських депутатів просто руки до цього не дійшли, бо на той час вони були зайняті іншими українськими проблемами. Увага наших східних сусідів була прикута до Ірини Фаріон, яка саме в той час здійснила рейд дитячими садочками в пошуках прихованих ворогів неньки України.

Але Синютка не покаявся. Вже як бувалий майстер розмовного жанру, він 2 березня на засіданні міськвиконкому вирішив блиснути дотепністю під час заслуховування звіту про роботу Адміністрації міського голови Львова. Щоправда, у цей його жарт журналісти деяких львівських Інтернет-видань, які відомі тим, що 24 години на добу працюють над розбудовою позитивного іміджу Садового, не в’їхали і передали як серйозну новину. І ось що в них вийшло:

"Адміністрація міського голови протягом 2009 року, не зважаючи на складні політичні та економічні події, не допустила падіння рейтингу мера нижче 10%, що є досить хорошим показником", - відзначив під час звіту заступник міського голови Олег Синютка. Він зазначив, що Департамент провів хорошу промоційну роботу... і далі по тексту.  (Добре, що в Інтернеті сторінки кешуються і нам таки вдалося відшукати перший варіант цієї новини саме із зазначенням показника 10%. Ця ж цифра привернула нашу увагу і в повідомленні ще одного Інтернет-ресурсу, але сліди цього в Інтернеті стерто).

Виходило, що реально Синютка визнав, по-перше, що рейтинг Садового суттєво впав, а по-друге, те, що 10% підтримки, які лишилися в Садового, – це заслуга не роботи мера, а його піар-служби.

Проте наступного дня на цих сайтах в цитаті Синютки цифру 10 було підправлено на 50%. І новина тепер звучить приблизно так: «Рівень довіри до міського голови Львова Андрія Садового у 2009 році не опускався нижче за 50%, – заявив 2 березня під час позачергового засідання виконавчого комітету Львівської міської ради перший заступник міського голови Львова Олег Синютка. Зокрема, Олег Синютка пов’язує цю рейтингову стабільність з якісною роботою департаменту "Адміністрація міського голови" Львівської міської ради".

Що за люди працюють у команді мера? У них мама-тато є? Де вони навчилися так безсовісно брехати? Бо те, що вони витворяють – це вже не маніпуляція, навіть не спотворення фактів, а безоглядна й безсовісна брехня: 10% рейтингу Садового виправили на 50% - і жодних проблем! Але журналісти мали би розуміти, що навіть на піку популярності Садовий ніколи не мав 50-відсоткового рейтингу навіть у власної дружини! І щоб переконатися в цьому, не варто замовляти якісь соціологічні дослідження – достатньо послухати розмови водіїв легкових автомобілів, пасажирів громадського транспорту або навіть просто уважно подивитися на фотографію мера.