За скандування вболівальниками «Дніпра» нецензурних виразів та демонстрацію банеру образливого змісту 6 квітня 2013 р. під час матчу 23-го туру чемпіонату України з полтавською «Ворсклою» дніпропетровський клуб має виплатити 100 тисяч гривень. Оштрафована і «Ворскла» на 25 тисяч гривень - за скандування нецензурних виразів власними вболівальниками під час того ж матчу.

Київське «Динамо» має виплатити штраф у розмірі 250 тисяч гривень за неправомірні дії вболівальників команди на стадіоні НСК «Олімпійський» під час матчу 23-го туру чемпіонату України з донецьким «Шахтарем». У разі рецидиву київський клуб буде змушений провести одну домашню зустріч чемпіонату без глядачів.

Фінансові санкції у 100 тисяч гривень застосовані також до «Шахтаря» за використання шанувальниками донецької команди піротехнічних засобів та кидання стороннього предмета на футбольне поле стадіону НСК «Олімпійський» під час матчу з київським «Динамо».

За скандування нецензурних виразів вболівальниками «Динамо» під час матчу 24-го туру чемпіонату України із львівськими «Карпатами» 13 квітня 2013 р. київський клуб має виплатити 25 тисяч гривень.

50 тисяч гривень − така ціна використання вболівальниками «Ворскли» піротехнічних засобів та скандування нецензурних виразів на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського 14 квітня 2013 р. під час матчу 24-го туру з харківським «Металістом». Харківський клуб також зобов’язаний буде сплатити штраф у розмірі 100 тисяч гривень за використання вболівальниками клубу піротехнічних засобів та скандування нецензурних виразів під час цього ж матчу.

Штраф одеського «Чорноморця» за скандування його фанатами нецензурних виразів та використання піротехнічних засобів − 50 тисяч гривень. Ці порушення були зафіксовані на стадіоні «Чорноморець» під час гри 24-го туру чемпіонату України з дніпропетровським «Дніпром».

Бразильський півзахисник донецького «Металургу» Леонардо пропустить три наступні матчі чемпіонату України. Такий вирок КДК ФФУ виніс гравцеві «Металургу» за напад на захисника київського «Арсенала» Мілана Обрадовича, який не володів м’ячем, на 82-й хвилині матчу 24-го туру чемпіонату між цими командами.

Джерело: ФФУ