„гріх людей (навіть найперших) був у тому, що вони, ще не ставши людьми, хотіли стати богами”. св. Іриней Ліонський.

у побожно-законсервованому галицькому ареалі, зірвало гайки ще однієї рекламної акції. 6 грудня, в день армії, пасторальний піар-відділ поскаржився усьому передовому людству на рябі очі „свідків Єгови”. райські провідники з УГКЦ, УПЦ, УАПЦ, РКЦ, накатали тєлєгу Божим слугам міської та обласної ради, в якій просили захистити релігійні почуття їх парашутистів-парафіян.

їх, тіпа, аеродинамічні почуття, образила порнографічна стаття „кінець фальшивої релігії вже близько!” (як страшно), в ілюстраціях якої, якась курва осідлала світові політичні системи в образі звіра. на думку аматорів- спіритистів, ця Дуся-агрегат легкої поведінки, символізує світову релігійну систему, тобто їх. і правильно думають, про це ж і йдеться у публікації побожних свічників. 

їх образив невдалий фотошоп невідомого дизайнера, який присобачив згадану шалаву, виключно, на християнських храмах. про це, вони здогадались, побачивши, архітектурний хрест над куполом одного з храмів.

ортодокси переконані, що саме такий фотошоп – не є істинновірним та єдиноправильним, а тому, ображає їх релігійні почуття та розкочегарює релігійну ворожнечу.

20 грудня, в день міліції, побожні овечки з облради повідомили усю космічну спільноту про те, що вони звертатимуться до ВРУ з вимогою визнати підглядання деномінації „свідків Єгови” незаконним та рекомендацією заборонити її діяльність на духовному ринку України. ось така казочка про червону шапочку.

в ролях: свідки єгови – переношені діти 1 вселенського собору. герої журналів „вартова башта” та „пробудись” – науково-пізнавального чтива для женщін бальзаківського віку та бізнесменів середнього пальця з 2 класами освіти. яка деномінація, такий і журнал. попсовий і показушний. багато малюнків, для тих кому пофіг. зате бомбардування любов’ю там на найвищому рівні. на теренах неньки-прабатьківщини усіх народів, проповідують ідею швидкої кончини фальшивої релігії вже 15 років. скорочено – сЄви.

УГКЦ, УПЦ (множ.), УАПЦ, РКЦ – законороджені сестри усіх 7 соборів і не тільки. честь, розум та совість нашої епохи. провідники у світле майбутнє та гумки для темного минулого. пролонговують ідею свого безсмертя на голому камінні апостола Петра. періодично чубляться між собою за звання "єдино правильних". скорочено – уци.

коротенький опис попередніх серій: в принципі, сЄви говорять про кінець фальшивої релігії вже давно. чому уци проснулись лише тепер майже відомо: відбивають паству, тобто бабкі в уців. за що тоді уци куплять мерси останньої моделі для своїх їмостей? а зла жінка, гірше татарина. так що, шерше лаве, що в перекладі з французької, звучить як перерозподіл власності на ринку ловців душ людських. дружина пастора Аделаджа їздить з номерами „Бог Живий”, а гонорові львів’янки що, гірші?

бо щоб там не говорили проффесори з універу, чисельність прихожан не є якісною ознакою життєдіяльності Церкви. а що буде років за 10-15, коли повимирають бабці-комсомолки? хто тоді буде ходити до церкви? ну та, ще є мажорні кар’єристи, які ходять в Солі Део: в будні переступають через людей, а в неділю відмолюють грішки.

сЄви – пришвидшена модель комуністичного розвитку ортодоксійних церков. тому вони й муляюють їм очі. сЄв ще називають тоталітарною сектою. та з 16 ознак тоталітарної секти – православні сестриці успішно вписуються в усі 15. всі хочуть приватизувати Христа. істина (Ів. 14, 6) – тільки в нас. всім іншим хана. про таких дерибанщиків Христос і говорив (Мт. 24, 21-28). а Христос не ображає їх почуття?

в ортопедичних церквах всі поважні мовчуни. говорять тут лише отці-малалєткі. і деколи таке говорять, шо то *опа. жодної власної думки. всі ідеї, мрії, бажання мають синергуватись з політикою партії, інакше – анафема. під партією розуміється парох. парохи вчаться в семінарії. контингент, в основному, сільський. рівень інтелекту відповідний. головне – кадилом помахати. свіжий приклад: семінарист 4 курсу дивитися на двері з написом „для неповносправних” і питає, – а хто такі неповносправні? аут.

уци, як і сЄви, замкнуті кола, кругова порука, зибучі піски, де зникає все людське. бездушні гвинтики, які час від час викидають через перепрацювання. всі мають компромат один на одного. так і живуть, як щурі в банці. єдине, на що вистачає мізків, так це провести олімпіаду з основ християнської віри. ето как? гдє? і куда?

коротенький огляд інету ставить під сумнів святість ортодоксійних Церков, щоб вони там не говорили про небесні і земні ковчеги. тут і без єговістів є багато такого, щоб мало ображати їх релігійні почуття. в Церкві щось не так. це не побачити важко. існує купа дрібних запитання, на які, новий Ізраїль ніколи не має відповіді, що вже говорити про більші. наприклад:

1. УГКЦ: чому режисер фільму про Андрея Шептицького вимолює філкі в депутатів облради? УКГЦ так багато кричить про Шептицького, що забуває спонсорнути фільм?

2. УГКЦ чи УПЦ (КП): що сталось зі священиком з Сокальського р-ну, який допомагав викрадати автомобілі? 
мовчання гробове.

3. питання витрат РКЦ на щорічне відшкодування священницької педофілії занадто прозоре.

4. РКЦ: мексиканські страсті: священник порізав вагітну коханку на шматки.

5. РКЦ: американський священик ножем вирізував хрест на тілі монахині.

6. УПЦ (МП): священники звинувачують митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона у сексуальних домаганнях. в принципі, голубизна цього таваріща вже давно не секрет.

7. УПЦ (КП): архиєпископ Серафим (Верзун) у 1995 році призначений архиєпископом Рівненським і Острозьким. у 2000 році звільняється від керування Рівненської єпархії і почисляється на спокій. (неофіційна причина: чуваку бракувало ласки семінаристів). цей друг патріарха Філарета, перечекавши якийсь момент, у тому ж році був призначений архиєпископом Кіровоградським і Голованіським. подалі від гріха, чи поближче.

8. грецькому священнику впаяли 17 років за ту ж таки педофілію.

зрозуміло, що є таваріщі, які скажуть, а що тут такого? це фігня. це непрофесійно. це взято з російських сайтів. це все масони. що це поодинокі випадки і тд і тп. та ці випадки лише відображають загальний стан у Церкві. люди – головний потенціал Ц., воїни Христові, але їх реакція на деякі речі, є просто тупою, і аж ніяк не свідчить по їх віру.

вони записались в ряди ангелів лише тому, що це модно. всі галичани такі побожні. це якось ніяково не ходити до церкви. всі ж туди ходять. у церквах можна простежувати останні модні тенденції на Південному. показ мод на амвоні. усе найкраще Господу та жабі сусідів.

а оскільки, це лише мода, то зрозуміло, що жодних добрих фруктів ці, тіпа, християни, не вирощують. це проста здача власної відповідальності. була КПРС, яка вела у світле майбутнє. тепер її функції виконує Церква. навіщо про щось думати, зробимо так, як отець скаже?

масоване обурення „Кодом да Вінчі”. і жодних доказів чи аргументів. погано і все. плакати „Браун здивув пекло”. а ви що, там були? осмислення не потрібне. це ж мода. це ж немовлята у вірі (?). а якщо ви немовлята(Євр. 5, 11-14), то чого ви претесь вчити інших і вважаєте себе християнами? це не ревне бажання заступитись за честь Церкви. це страх втрати хоч якогось сенсу у житті. це інфантильність. це мазохізм. це брехня собі ж. так може і справді код да Вінчі написали у Ватикані? класний піар. чому ж тоді вони не протестували проти „Омена 666”?

добре, що є диявол, можна перекидаючи свої провини на нього. це не ми, це він нам яблучка дав. ми слабкі та немічні говорять вони – вони ліниві. воїни світла – швидше темні каліки. сліпі проводирі для сліпих.

так завжди було. тут немає нічого дивного. час такий. але не кричіть тоді на весь світ про свою пластилінову побожність.

скажіть хто ваш друг і я скажу хто ви. якщо ви називаєтеся друзями Христа (Ів. 14, 14-15), то покажіть це в живій думці, у виваженості, а не фанатизмі. вам навіть до ревності Івана Хрестителя, як до моря рачки, ви ж до крові не боролись. так, вийшли прогулятись. тихесенько наклали у штани і здались без бою заради п****ого супокою. аби тільки усе було добре і безпроблемно. яке це воїнство Христове? це стадо, яке боїться самотності. самотнім і здихає. чи не це називається самогубством? пасторальні самогубці. трупний стриптиз у ваших церквах.

де це нове створіння (Гал. 6, 15)? я хочу це побачити. покажіть! покажіть мені живого християнина! слабаки і боягузи, вся сила яких тільки у тому, щоб западлити підставити настучати зрадити поставити свою хату з краю.

які це християни? до якого бога закликають молитись за мою душу ці уроди?

„Бог умер! Бог не воскреснет! И мы его убили! Как утешимся мы, убийцы из убийц! Самое святое и могущественное Существо, какое только было в мире, истекло кровью под нашими ножами – кто смоет с нас эту кровь? Весела наука № 125. як добре, що є Ніцше. це тільки його проблема, що Бог помер.

покажіть мені християн, які можуть тверезо мислити, а не писати всяку онанізмну фігню на відзиви, і не погрожувати закопати мене у брюховицькому лісі. покажіть мені християн, які можуть підтвердити свою віру ділами.

покажіть мені вашу віру. Христос сумнівається у тому, чи в час 2 Пришестя знайде він віру на землі (Лк. 18, 8). на якій землі? він ж посланий тільки до овечок загинулих дому Ізраїлевого (Мт. 15, 21-28). а суд ж почнеться від Божого дому (1 Петра 4. 17-18). маніакальні дослідники Біблії. читають і не бачать. і чути не хочуть.

вічне повторення. ходіння по колу. вічне замовчування та заперечення. сліпі кошенята. бо гріхи непрощені. (1 Ів. 1: 8-10) а винні як завжди інші.

наприклад, свідки єгови. вони залізли в чужий монастир, а тут, вже інші стрижуть купони з овечок божих. вони чужі на цьому ринку поховально-вінчального кооперативу з обмеженою відповідальністю під назвою „шлях на Авраамове лоно”. і жодні публікації тут ні до чого.

ми всі будуємо спільноту. ми вас так любимо. і ніж в спину. і 20 разів провернути. і ніжна посмішка. і циганочка з виходом. опля! оце там вміють. танцуют всє.

парадокс. в плейсі, де стільки говорять про любов, більшість взагалі не знає, що це таке. не вміє любити. не може. страшно. довго ще збираєтесь обманювати Того, до кого, тіпа, молитесь? але ж Бог – помер, тобто, це ви його зарізали. до кого ж тепер ви молитесь?