Кендзьор в очікуванні чергової сенсації. Він чекає на воскресіння та повернення на грішну львівську землю чистого і непорочного Олега Сала, в якості правоохоронця з шоколадними крильцями. Про це, а також про героїзм Кендзьора та каву з Писарчуком, читайте у наступних колонках.

Інформація до роздумів:

[Відповідно до рішення Галицького районного суду міста Львова екс-начальника УМВС України у Львівській області Олега Сала поновлено на посаді. Керівник ГУ МВС у Львівській області Михайло Цимбалюк стверджує, що Сала поновлено на посаді керівника УМВСУ, а такого управління вже де-юре не існує, оскільки створено ГУ МВСУ.

Інсайдерські джерела повідомляють про те, що за наказом ге[ро]я Цушка, Сала перевели у розпорядження МВС і вже призначили в.о. начальника міліції області, і що незабаром відбудеться його представлення особовому складу.

19 лютого 2007 року Печерський районний суд м. Києва закрив кримінальну справу, порушену відносно генерал-майора міліції Олега Сала (обіймав посаду начальника УМВСУ у Львівській області з грудня 2003 по січень 2005 року), якому інкримінували ст. 157, п.2 (перешкоджання здійсненню виборчого права) та за ст. 364, п. 3 (зловживання владою чи службовим становищем) КК України. До рішення суду Олег Сало перебував у міжнародному розшуку.]

Зважаючи на прочитану інформацію до роздумів, Кендзьор вважає, що Сало не буде в шоколаді. Його не поновлять на посаді, оскільки таке рішення зіграє проти шоколадного бізнесу Партії регіонів, яку (партію) репрезентує особа Олега Сала. З Сала вистачить моральної сатисфакції + речення "керівник ГУ МВС у Львівській області Михайло Цимбалюк стверджує… (далі за текстом).

Те, що Сало витворяв на президентських виборах знають усі. Кендзьору в ті буремні дні, один ментовський високо посадовець зливав усю інфу про плани Сала. Тоді у кабінеті Сала був тіньовий штаб Януковича і звідти виходили усі розпорядження про провокації.

Кендзьор, отримавши злиту інфу, відразу ж набирав номер Сала і просив його припинити ці провокації, тим самим випереджуючі дії підлеглих Сала. Бувши розумним чуваком, Кендзьор записував свої розмови з Салом на диктофон і такий психологічний крок, на його думку унеможливив ще більшу к-ть провокацій.

Пізніше, інфу про тіньовий виборчий штаб у кабінеті Сала підтвердив за кавою і сам Петро Писарчук, пам'ятник якого Кендзьор нещодавно так впевнено замовичив.

Чому Кендзьор про це мовчав раніше, невідомо. Тепер Кендзьор – герой. А Сало – містер Х, який втіхаря їздить до Львова.

Також Кензьор впевнено замочив і суддю Серьодкіну з Галицького районного суду міста Львова, яка й прийняла рішення про поновлення Олега сала на посаді начальника УВС у Львівській області десь на минулому тижні.

За такі замуткі, які Кендзьору жутка нє нравяцца, прізвище цієї суді, а також і всіх інших мєрзавцев в мантіях, потрібно вивішувати по усьому місту разом з усім переліком їх гріхів проти української демократії.

Якось елегантно і майже не помітно, Кендзьор замочив Сендака за захист прав споживачів. Кораблі Кендзьора лавіровалі-лаваровалі і вилавіровалі. Оминаючі усі підводні каміння і течії, все ж таки є домовленість про мир між НСНУ та БЮТ, розповів про певну атипову манеру поведінки Сендака, який таким чином попав і до БЮТу.

Для Кендзьора зрозуміло, що Сендак став на захист споживачів лише за підтримки людей з середовища Партії регіонів, а далі йому не цікаво. Хай Сендак, сам з Юлькою розбирається. Для Кендзьора головне, щоб нарід побачив, як побожні галицькі патріоти вирішують свої проблеми.

На сам кінець, Кендзьор похвалив Цимбалюка, який пообіцяв до 10 вересня знайти вбивцю Авеля, за вміле уникання політичної заангажованості. (ха-ха-ха – закадровий сміх) Хто ж не знає, з ким Цимбалюк має постійний і надійний коннєкт.