Ярослав Кендзьор на пленарному засіданні сесії ВР 17 червня виявив бажання посадити усіх кримінальних авторитетів з СДПУ (о) на нари. Ось чим він аргументував таке своє бажання: “Мені дуже втішно було слухати представника СДПУ(о) пана Шурми, який підняв питання про боротьбу з корупцією і різними зловживаннями. Як кажуть у народі: чия би корова мичала, а чия би мовчала. Я хочу сказати, що, навіть не треба робити глибокого аналіз, всі державні , комерційні структури, які очолюють представники цієї, цього кримінально-політичного клану, в тих структурах неодмінно кишить криміналом, кишить порушенням закону.

Ось я зовсім недавно звернувся до Генеральної прокуратури з проханням розслідувати діяльність приватизовану саме представниками саме СДПУ (о) "Прикарпаттяобленерго" і я отримав відповідь з генеральної прокуратури. Відповідь мені зовсім не, так би мовити, подобається, тому що генеральна прокуратура підтверджує цей фактаж, який я наводив у своєму запиті, але і на цьому ставить крапку. І вона говорить, що документальною перевіркою встановлено, що ВАТ "Прикарпаттяобленерго" порушенням законодавства експортовано за межі митної території України, згідно контрактів, укладених з всякими там різними фірмами Латвії, США. Текстиль, текстильні вироби і так далі, і так далі.

І коли я, знаєте, знайомлюся із тими організаціями: діяльністю київського "Динамо", яке торгує не тільки футболістами, але і шкарпетками, бюстгальтерами, нафтою і чого хочеш. Коли "Прикарпаттяобленерго" так само різними непритаманними цій структурі діяльності торгує робить кримінал, і генеральна прокуратура просто фіксує і не відкриває, і не доводить до кінця кримінальну справу, мені це зовсім, як кажуть, не зрозуміло. Я міг би сказати, наводити приклад, що, і ілюструвати, що представники, там, де представники СДПУ (о), там кримінал.

Маємо Сергій Медведчук, керівник податкової колись Львівської. Раз Козак - керівник західної регіональної митниці, суцільний кримінал. Мирослав Хомик колишній, так само, наслідник Сергія Медведчука - кримінал. Сацюк, Різак - перерахувати є просто важко. Отже, коли не зустрічаюся із людьми у будь-якому регіоні України запевняють, люди просять, щоб сьогоднішня влада в правоохоронні органи активніше, як кажуть, садили на нари тих кримінальних авторитетів із всього кримінально-політичного клану СДПУ(о).”

rada.gov.ua