Народний депутат України звернеться в Генеральну прокуратуру з проханням відкрити кримінальну справу на міського голову Львова Любомира Буняка у зв'язку із конфліктом навколо комунальної газети "Ратуша".
Про це і Ярослав Кендзьор заявив під час виступу на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради сьогодні.
"На цьому має закінчитися унікальна за своїм змістом діяльність міського голови Львова", ― зазначив нардеп.
Ярослав Кендзьор водночас запропонував депутатам розглянути питання про абсолютну моральну та професійну непридатність Любомира Буняка як міського голови.
"Це має бути тест для кожного депутата", ― уточнив нардеп.
Він також подякував колективу редакції "Ратуша" за "незламність" у конфлікті із Любомиром Буняком.
"Вітаю, що колектив Ратуші не зламався і не побоявся навіть самого Буняка. Вже немає Медведчука... ― а все одно зберігся ще один "редактор" ― релікт "гомо совєтікус", ― зауважив Ярослав Кендзьор.
Нардеп наголосив на тому, що міський голова не випадково саме сьогодні захворів, коли відбувалося слухання питання щодо цього конфлікту.
"Буняк при всій своїй геніальності розуміє, що він "влип" у страшенну халепу. Це кримінальний злочин!", ― додав він.
Сьогодні на сесії Львівської міської ради з інформацією щодо конфлікту навколо газети міської ради "Ратуша" виступив в.о. головного редактора Микола Савельєв.
Він заявив, що міський голова Львова три тижні наполягав на опублікуванні в газеті матеріалу, підписаного псевдонімом Францішек Кафкін.
Микола Савельєв стверджує, що цей матеріал "наповнений неправдивими або бездоказовими звинуваченнями на адресу багатьох відомих у Львові людей".