29 червня до Львова прибули учасники автопробігу "Схід-Захід разом назавжди". Про це під час прес-конференції повідомив народний депутат Ярослав Кендзьор сьогодні. Автопробіг розпочався 28 червня з площі Конституції в Києві. В автопробігові беруть участь 45 журналістів, які об'їдуть 16 міст. Маршрут становить 3 тис. км. Учасники автопробігу вже проїхали Житомир, Рівне, Луцьк. Закінчиться маршрут 9 липня в Полтаві. Співголовами організаційного комітету автопробігу "Схід-Захід разом назавжди" є народні депутати Володимир Зубанов та Ярослав Кендзьор. Генеральним спонсором автопробігу виступила асоціація міжнародних автоперевізників.

"Основне наше завдання і мета – спровокувати людей до спілкування. Ось такі ми з Володимиром Зубановим благородні провокатори". Так охарактеризував мету автопробігу народний депутат України Ярослав Кендзьор – на прес-конференції організаторів, учасників та спонсорів автопробігу "Схід-Захід: разом назавжди!".

За словами Я. Кендзьора, "депутати за допомогою автопробігу не намагаються використати час, що залишився до парламентських виборів для того, аби прорекламувати себе чи свою партію». "Ми прагнемо швидше погасити штучно створене під час президентських виборів протистояння між сходом і заходом України за допомогою саме особистого спілкування", – наголосив він.

"Звичайно, ми думаємо про політику, але не під час цього автопробігу", – зазначив голова Партії нейтралітету України Володимир Зубанов.

За матеріалами Прес-тайм та ЗІКу