Народний депутат України голова ЛКО НРУ Ярослав Кендзьор в інтерв’ю веб-порталу „Депутат” розповів про деякі результати соціологічного дослідження, яке мало на меті з’ясувати які політичні сили підтримують львів’яни.

 

Ми маємо найсвіжіші результати соціологічного опитування станом на середину травня. Зробили ми його її виключно по місту Львову, орієнтуючись на наступні вибори міського голови. У цьому опитуванні ми не ставили запитань про рівень довіри окремо до політичних партій, тому що переслідували іншу мету. Ми персонально виставили на суд міської громади близько 27 прізвищ, ймовірних кандидатів на посаду міського голови. Вже маємо достатньо реальну орієнтацію в тому, до кого прихильна міська громада.

Опосередковано ми можемо визначити таке. На запитання: якщо кандидата на міського голову підтримають ті чи інші політичні партії, наприклад НСНУ, - опитування показало дуже високий результат (близько 80%), такий кандидат буде мати практично шанс виграти вибори. На другому місці Народний Рух України. Якщо він підтримуватиме якусь кандидатуру на посаду міського голови, це близько 46%. На третьому місці Українська народна партія (приблизно в межах 30%). Четверте місце посіла «Батьківщина» з невеликим відставанням.

 

Цікаве і повчальне інтервю Кендзьора повністю читай тут