«Всі делегати проголосували за вихід з Руху та за ліквідацію організації», - сказав Пітко.

Після цього одразу ж відбулася установча конференція ЛОО ГО «За Україну!».

«Було прийнято рішення про створення обласної організації ГО «За Україну!», мене було обрано її керівником», - розповів Ярослав Пітко.

Участь в установчій конференції також приймав нардеп Ярослав Кендзьор, який представляв київське керівництво ГО «За Україну!».

Голова організаційного комітету по проведенню звітно-виборчої конференції ЛКО НРУ Андрій Корнат заявив, що конференція, проведена Пітком, є нелегітимна. "Ярослав Пітко, Іван Рудницький, Гембар, Приймач - вони виключені з партії за шахрайство, а отже не мають жодних правових підстав проводити конференції НРУ та приймати будь-які рішення від імені партії", - сказав він. 

Андрій Корнат, натомість повідомив, що сьогодні відбулося засідання орагнізаційного комітету, який є наразі єдиним легітимним органом керівництва НРУ на території Львівщини. До складу оргкомітету було обрано 17 членів, в тому числі Богдан Горинь, Роман Шмідт, 7 голів районних орагнізацій НРУ Львівщині, а також члени Центрального проводу НРУ. Очолив оргкомітет Андрій Корнат. 

Нагадаємо, цього тижня Центральний провід Народного Руху України створив організаційний комітет Львівської крайової організації НРУ щодо проведення звітно-виборчої конференції організації. Перед тим з лав НРУ було виключено голову ЛКО НРУ, депутата облради Ярослава Пітка за незаконну приватизацію приміщення управи ЛКО НРУ у Львові.

ЛКО НРУ на чолі з Ярославом Пітком не підтримала рішення Центрального проводу НРУ про підтримку кандидатури Юлії Тимошенко на пост президента. Натомість її керівництво заявило про підтримку кандидатури Віктора Ющенка на президентських виборах.