Апокаліптичні одкровення першого заступник керівника Львівського обласного виборчого штабу Партії регіонів Леоніда Мельника на передачі в Остапа Дроздова.

Перший заступник керівника Львівського обласного виборчого штабу Партії регіонів Леонід Мельник контраверсує наколінно відмолені в різних за святістю Лаврах судимості Віктора Януковича (в далекому минулому) з теперішніми (сучасними) посадовими злочинами націонал-патріотів, в той, чи інший час мінливого помаранчевого неба, задіяних у вертикальних коридорах влади.

На десерті той ж Леонід Мельник виколупує родзинки з помаранчевих булок Ярослава Кендзьора, дуже переконливо моделюючи його перехід зі стану Віктора Ющенка під стяги Віктора Януковича, та й ще транзитно розмальовуючи любов останнього до західної України у безмежних масштабів.

Любов Януковича набуває настільки колосальних розмірів всюдиприсутності, що абсолютно логічним чином, невирішальна (мізерна) участь Львівщини у виборах президента України, цілком виправдано опиняється на маргінесах (задвірках) електоральної лавсторії.

Але як повідомляють репортерські завзяття, Ярослав Кендзьор не має наміру підтримувати Віктора Януковича у другому турі, як це вищезазначено прогнозують у Львівському штабі Партії регіонів.

"Якщо Леонід Мельник (перший заступник керівника Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича ) так сказав, то у нього є якісь порушення психіки. Він знає моє ставлення і до Януковича і до Юлії Володимирівни. Він знає мою тезу, що це 2 чоботи пара. Один – прямий як залізнична рейка, а друга така сама, але небезпечніша, тому що закамуфльована і видає себе за національного демократа".

Якщо ж не дай Бог так трапиться (Тимошенко і Янукович опиняться у другому турі), то прихильники Ющенка взагалі не підуть на вибори, бо нема тоді сенсу взагалі йти у другий тур", – переконаний Ярослав Кендзьор.

Ось така, танцювала риба з раком, а петрушка з пастернаком. Чи буде танцювати цибуля з часником, а дівчина з козаком – дізнаємось у 2-му турі.

фото: en.easyart.com