Ярослав Кендзьор після зйомок в історичному блокбастері Народний Рухъ, який закінчився його виключенням з партії, перейшов на студію мультиплікаційних фільмів. І якщо Кириленко схожий на Капітошку, то Кендзьор – знаходить себе в образі рятівника Руху – їжачка в тумані.

Хоробрий їжачок шукає біло-сумну кобилицю Руху не для того, щоб вона не захлинулась в тумані, а для того, щоб самому на ній врятуватись з того безспросвітного туману. А як добре було, коли 30-ть комариків вибігли на галявину і заграли на своїх пискливих скрипульках. І як фігово то закінчилось – глибоким петінгом РУХу з БЮТом. Жодної романтики вечірнього вечора.

Верхній петінг БЮТу не обмежився нижнім петінгом РУХу й тому, Кендзьора виключили з розетки партії. Тепер він сидить на 2-му поверсі свого партійного (?) офісу і розповідає про 18-й позачерговий зїзд Руху. Внизу цілується молода пара в шлейфі тютюнного дурману. Напівтемрява, старі сходи і сирість запускають в атмосферу, отруйну для справжніх рухівців, струю декадансу.

Тарасюк, Коваль і Чорноволенко виступили vs Кендзьора і базових організацій партії у західних областях (Львівській, Тернопільській та Франківській). Базові вони тому, що з надутої цифри в 60000 членів Руху, яку тре здути до 30000, справді дійових і живих членів в кількості 27000, знаходиться саме у вищевказаних 3-х областях.

Тому Тарасюк, цей крен дрейфовий, й моржує на скотобазу БЮТу, щоб Юлька змогла іміджевим брендом Руху позакривати усі дірки в потенціальній атмосфері афери з Конституцією. На горизонтах Кендзьора катафотила задача "відновлення серйозних політичних потенцій партії" й тому він стопкранив роботу 18-го з'їзду технологів-рухівців, офіційно названого звітно-виборчим з'їздом.

На з'їзді було 245 членів, а на справжньому звітно-виборчому має бути не менше 600 боєголовок. Тарасюка переобрали головою Руху 160 членів і яка це нафіг легітимність на наступні 2-ва роки – дивується Кендзьор, бо нормальний з'їзд партії мав бути в травні. Тому Тарасюк – махінатор, жулік і чекіст. В нього немає рухівського "Я" і тому, він так розбазарюється брендом партії.

Саме тому Кендзьор виступав під улюлюкання тарасюківців, які б виключили з партії й самого Чорновола, якби на це був відповідний наказ. Кендзьор вміє добре байки чесати народу.

На мєнтовський з'їзд була запрошена рота спецназу "Тайфун", яка тайфунила усі входи та виходи. Біля трибуни було 10 тайфунівців як біля Мавзолею. Тарасюк капнув Тімосі. Тімоха капнула Луцю. От Луць й натайфунив додаткових членів на з'їзд, де й відстрілялась нищівна критика Ющенка, де лють й ненависть до презіка зашкалилась вище показників Симоненка і де Кендзьор зрозумів, що антипрезидентська позиція – це антиукраїнська позиція.

Танюк, Атена Пашко, делегації Львівської, Тернопільської та Франківської областей залишили зал. І вся ця закашена ситуація через бабу. Шершеляфамну кобилу з Дніпра.

Але Кендзьор впевнений, що спокою в Русі не буде, бо Полтавська, Сумська, Миколаївська організації будуть стояти на позиціях правильних рухівців і Тарасюку ще рак свисне на стрісі. Хоча Кендзьора більше хвилюють аборигенні зьоми: Куйбіда, Шмідт, Глухівський, які як сумирні лушпайки покірно виконують волю Тарасюка і його бікси Тімохи.

На крапаль Кендзьор перейшов від з'їзду до інфи про кастети Чорновла, яка раніше не спливала, бо її важко було виловити у воді, яку постійно мутив Кравченко. Зараз справу веде Голомша і всі говорять про фахово підготовлену аварію. Хоча Тарасюк вважає, що то все піар Кендзьора.

Тут Кендзьор знову повернувся до партії і в 3-й особі розповів про себе, яка він самодостатня особа, яка тим більше, не пропаде без РУХу. Бігати партіями він не буде. Життя продовжується і дочка Соломія народила йому 3-го онука. Кендзьор сподівається, що його онуки виростуть справжніми рухівцями, а не сукарулями, які з'явились в Русі Тарасюка.

Бо Тарасюк – відвертий брехіст з кам'яним лицем і поглядом в одну точку. Тому на антипрезидентський шабаш БЮТу Кендзьор не збирається збирати свій Nimbus-2000. Всьо. Фініш анімації. Усе накрилось туманом і 40-к місячних зайців драпанули стежиною в космос.