Як повідомив Ярослав Кендзьор у коментарі Presstime, 22 лютого відбудеться конференція Старосамбірської районної організації НРУ, на якій має бути вирішене це питання.

«Старосамбірська районна організація розглядане питання про прийняття мене заново, не поновлення, а прийняття заново, як кажуть з чистого листа у члени НРУ», - пояснив він.

Ярослав Кендзьор зазначив, що одразу після виключення з партії близько 10 голів районних організацій пропонували йому написати заяву на вступ у їхню організацію, однак він спочатку до цього ставився скептично. Підштовхнув його до такого кроку один із заступників лідера НРУ.

«Але, коли минулої середи я провів в офісі НРУ у Львові прес-конференцію, а в четвер Ярославу Пітку, сьогоднішньому в.о. голови крайової організації, передзвонив Роман Сушко, заступник Тарасюка, і докоряв Ярославу Пітку за те, що він посмів надати можливість Ярославу Кендзьору у приміщенні Львівського Руху, тоді я таки вирішив повернутись в Рух», - зазначив він.

Ярослав Кендзьор обрав Старосамбірську організацію Руху, бо її голова Володимир Горбовий ще в грудні на спільному засіданні Львівської та Тернопільської крайових рад заявив, що в разі виключення Ярослава Кендзьора з Руху його організація готова його прийняти до себе.

Нагадаємо, що 25 січня з’їзд НРУ виключив Ярослава Кендзьора з рядів партії. Разом з Ярославом Кендзьором з лав партії виключили голову Тернопільської обласної організації НРУ Івана Стойко. Крім того, під час з’їзду, свої заяви про вихід з партії «через незгоду з політикою Тарасюка» написали Лесь Танюк, заступник голови Народного Руху України, та вдова В’ячеслава Чорновола Атена Пашко.

З’їзд створив організаційний комітет по проведенню конференції ЛКО НРУ та обрання нового голови. Комітет очолив Василь Куйбіда, заступник голови НРУ. До складу комітету увійшли: Ярослав Пітко, Зеновій Гузар та Андрій Корнат.