Народний депутат, голова Львівської крайової організації Народний Рух України Ярослав Кендзьор гарантує, що НРУ буде йти на вибори 2006 року у блоці з Народним Союзом Наша Україна. Натомість, Ярослав Кендзьор висловив сумнів щодо участі у блоці Народної Партії.

Про це він заявив, відповідаючи на заяву Романа Безсмертного, в одному з інтерв’ю, що виборчий блок буде складатись з НСНУ, „Батьківщини” та Народної Партії.

„Про цей малоймовірний варіант говорять і президент, і Безсмертний і так далі. Але, скажу вам авторитетно, що у цьому блоці, це не означає, що будуть тільки 3 суб’єкти блоку НСНУ, Батьківщина і Народна Партія, у цьому блоці неодмінно буде Народний Рух України. Це я вам гарантую”, - сказав нардеп.

„Спостерігаючи за позицією Народної Партії у парламенті, поза парламентом, поведінку і позицію голови партії Литвина, дуже складно уявити собі, що ця політична сила буде разом із Ющенком на цих виборах”, - сказав він.

Ярослав Кендзьор також підкреслив, що для переконливої перемоги блоку на виборах, до нього повинні увійти широке коло партій.

„Я переконаний, що дуже важлива і жадана перемога на парламентських і місцевих виборах 2006 року може бути забезпечена тільки при наявності блоку в дуже широкому складі. Добре, якщо Президент і Безсмертний планують (ввести) оці три суб’єкти НСНУ, Батьківщину та Народну Партію, то неодмінно там будуть ще, обов’язково, я гарантую, що буде там Народний Рух України, як повноправний член цього блоку, будуть ще інші політичні партії. Я не виключаю, що повернеться Юрій Костенко з Українською Народною Партією. Бо тільки така конфігурація блоку може забезпечити перемоги і найбільший результат у виборах 2006 року”, - повідомив він.

Прес-Тайм