Народний депутат України, голова ЛКО НРУ Ярослав Кендзьор вважає, що «виборча кампанія 2006 року буде значно складнішою, ніж президентські вибори. Тоді блокові Віктора Ющенка протистояла влада, виборці були на нашому боці. Зараз ми будемо мати дуже роздрібнені сили. Очевидно, що на Львівщині блок Ющенка буде змагатися із БЮТ». Про це він заявив оцінюючи ймовірну партійно-політичну конфігурацію на Львівщині напередодні старту виборчої кампанії 2006 року.

«Виборча кампанія 2006 року буде значно складнішою, ніж президентські вибори 2004 року. Тоді блокові Віктора Ющенка протистояла влада, виборці були на нашому боці. Зараз ми будемо мати дуже роздрібнені сили. Очевидно, що на Львівщині блок Ющенка буде змагатися із БЮТ. Скільки б ми не говорили про толерантність виборчої кампанії, навряд чи це вдасться: змагання є змагання. Хтось скаже якесь необачне слово – у відповідь отримає ще крутіше. Є небезпека неприємного протистояння колишніх союзників з блоку Ющенка.

Сподіваюся, що переможцем виборів на Львівщині буде блок Віктора Ющенка. Розумую і очікую також достатньо серйозного результату БЮТ. Гадаю, що «Наша Україна» в області повинна набрати близько 45-50%.

Крісло міського голови неодмінно посяде кандидат, котрий буде узгоджений в середині блоку Віктора Ющенка. Ми постараємося переконати блок у доцільності зійтися на кандидатурі Василя Куйбіди».

ЗІК