Як повідомляє кореспондент «Вголосу», близько 50 людей прийшли до міського управління ДАІ на вул. Городоцькій з вимогою відставки керівника Богдана Мицака.

Серед них були представники Самооборони, «Варти», «Дорожнього контролю» та ін. Вони простояли 25 хв. на вулиці, і не дочекавшись його, вирішили зайти у приміщення. Там вони зайшли у робочий кабінет Мицака і вимагали від нього написати заяву на звільнення. Однак керівник міської ДАІ відмовлявся писати таку заяву.

Тоді пікетувальники почали кидати гроші на стіл. Мицак продовжував їх ігнорувати. Тоді обурені люди принесли шини, поклали їх на стіл і сказали: «Не провокуй людей, пиши заяву». 

На місце прибув керівник міської міліції Сергій Зюбаненко. Він сказав, що не може дати наказу написати таку заяву. Водночас, він порекомендував Мицаку написати заяву про відсторонення з посади на час проведення перевірки його діяльності.

У результаті Богдан Мицак написав заяву на звільнення з органів МВС.

Після цього пікетувальники вирушили до прокурора Львівщини Володимира Гураля, сподіваючись і його змусити подати у відставку.