Про це йдеться у його відкритому листі.

«Сьогодні я прийняв рішення про вихід з політичної партії ВО «Батьківщина» та складення з себе повноважень керівника партійної фракції у міськраді. Це був для мене складний і болючий крок, але я переконаний в правильності ухваленого рішення», – заявив Курячий.

«Я і мої товариші вважали, що нашим основним завданням після виборів має стати (…) робота з людьми і для людей. Але, як виявилося, так думали далеко не всі», – заявив Курячий.

«Замість послідовної, системної роботи, вирішення актуальних соціальних проблем наших виборців керівництво партійної організації вимагало від нас участі у чергових виїзних акціях, внесення до порядку денного сесій міської та районних рад декларативних політичних заяв, проведення засідань та заслуховування звітів, інших формальних заходів», – поскаржився депутат.

«Про людей згадували лише тоді, коли потрібно було організувати черговий виїзний пікет», – сказав він.

«Таке ставлення до наших прихильників мене обурювало, про що я неодноразово заявляв керівництву. Але, на жаль, останнім часом в партійній організації взяв гору бюрократичний, кабінетний стиль управління, що сильно нагадує пізній радянський комсомол», – заявив Курячий.

«Живу роботу присипали політичним нафталіном. В опозиції сьогодні так багато вождів, що місця для простих українців там вже не залишилося. В результаті підтримка, надана нам колись, почала швидко танути», – додав політик.

«Ми не зможемо завтра змінити цю владу, якщо сьогодні не змінимо опозицію. Це не просте завдання, і робота не одного дня. Я до такої роботи готовий», – сказав він.

Джерело: УП