Керівник КНП Львівщини Петро Олійник вважає, що рішення облради про призначення виконуючих обов’язки начальників обласної податкової та міліції, їх заступників та ген директора „Львівліс” не набудуть чинності. Про це Петро Олійник заявив сьогодні на прес-конференції.
Люди, які б мали займати звільнені посади згідно із рішенням Львівської обласної ради, швидше за все, не займуть їх, ― сказав Петро Олійник.
Петро Олійник вважає, що наразі питання призначення нових людей на ці посади не на часі.
«Я поясню чому. Ми повинні у кожній із цих служб знайти найменш одіозну фігуру і призначити на звільнені посади. Сьогодні доля спротиву вирішується у Києві. Коли ми почнемо рекомендувати тих чи інших осіб, то я не буду займатися рухом спротиву, а чергами і ділити булави. Сьогодні український народ не готує посад, а віддає останнє, тому політичні кола повинні діяти адекватно до української демократії», - наголосив Петро Олійник.
Петро Олійник також повідомив, що Михайло Ваврин, якого облрада призначила в.о. начальника УМВСУ у Львівській області, подав у відставку за віковим цензом, тому не може бути начальником УМВСУ у Львівській області.
«Я майже переконаний, що Михайло Ваврин не претендував на цю посаду. Безумовно, Михайло Ваврин є досвідченою людиною. Це є «шереховатості» перехідного періоду», ― зазначив Петро Олійник.
Петро Олійник відзначив роботу, яку провів в.о. начальника ДПА у Львівській області Василь Рябошапко у середовищі податкової і наголосив, що останній ні у якому випадну не претендував на посаду начальника ДПА у Львівській області.
«Василь Рябошапко досконало знає середовище і він не претендував на будь-які призначення. Можу тільки подякувати за ту роботу, яку він зробив всередині, коли у податковій адміністрації почали цілими колективами переходити. Ми повинні потенціал будь-якої людини використати для нашої спільної справи», ― зазначив Петро Олійник.
Як повідомляло агентство, 24 листопада депутати Львівської облради відсторонили від виконання службових обов’язків голову ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка, заступника голови ДПА у Львівській області, начальника податкової міліції області Станіслава Коваленка, начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала, першого заступника начальника УМВСУ Ярослава Скибу, начальника Західної регіональної митниці Тараса Козака, гендиректора „Львівлісу” Михайла Кутя та директора ДП „Львівське обласне автотранспортне управління”. Тоді ж Львівська облрада призначила виконуючих обов’язки начальника УМВСУ у Львівській області, голови та першого заступника ДПА у Львівській області та гендиректора ДЛО „Лвіьвліс”. Депутата Львівської облради Михайла Ваврина призначено виконуючим обов’язки начальника УМВСУ у Львівській області. Ігоря Тереха призначено виконуючим обов’язки першого заступника начальника УМВСУ у Львівській області. Екс-начальника УМВСУ у Львівській області Василя Рябошапка призначено виконуючим обов’язки голови ДПА у Львівській області. Депутата Львівської облради екс-гендиреткора ДЛО „Львівліс” Анатоля Дейнеку призначено виконуючим обов’язки генерального директора ДЛО „Львівліс”.