Керівник КНП Львівщини Петро Олійник повідомив, що сьогодні голова Львівської ОДА Олександр Сендега зробить подання у відповідні державні структури з пропозицією звільнити з посад 8 державних службовців, які займають керівні посади в області.
Копії клопотань Олександр Сендега передасть Петрові Олійнику, який, в свою чергу, передасть їх голові ВРУ Володимиру Литвину.
«Кому подає? Де-факто, влади немає, вони всі по бункерах ховаються. Учора я зустрічався із Володимиром Литвином. Він і буде цією людиною, яка буде доводити ці рішення до кінця. Я завтра з копіями подань полечу до Литвина», ― сказав Петро Олійник.
Як повідомляв "Вголос", 24 листопада депутати Львівської облради відсторонили від виконання службових обов’язків голову ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка, заступника голови ДПА у Львівській області, начальника податкової міліції області Станіслава Коваленка, начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала, першого заступника начальника УМВСУ Ярослава Скибу, начальника Західної регіональної митниці Тараса Козака, гендиректора „Львівлісу” Михайла Кутя та директора ДП „Львівське обласне автотранспортне управління”. Заступник голови Львівської ОДА Володимир Герич зробив усну заяву про свою відставку.