Керівник ЛОГО КВУ Роман Кошовий спростував інформацію керівника Львівського обласного штабу Віктора Януковича Олексія Радзієвського про можливість визнання недійними голосування у ТВК № 117 на підставі того, що ця ТВК дозволила ДВК вносити правки у підписі листи.
„Якщо ТВК таке рішення прийняла на засіданні своєму засіданні, то це рішення є нормою закону, нормативно-правовим актом, якщо його не відмінить вищестояча комісія або суд, якщо це рішення не було відмінено, значить воно є в силі”. ― сказав Роман Кошовий.
„У законі взагалі не описаний механізм, як вносити зміни або додати або відняти з списків виборців. А як вносити зміни, механізму нема. Тобто в даному випадку рішення ТВК має нормальну юридичну силу, нормальний статус, якщо воно не було відмінено судом”. ― додав Роман Кошовий.
Як повідомляло агентство, сьогодні Олексій Радзієвський заявив, що порушення в ТВО № 117 можуть призвести до відміни результатів голосування по цілому виборчому округу. Олексій Радзієвський поінформував, що ТВК № 117 прийняла рішення дозволити дільничним виборчим комісіям виправляти на місці технічні опечатки та помилки, допущені в списках виборців, тобто прізвище, ім’я, по-батькові та датах народження (число, місяць).
За словами Олексія Радзієвського, дозвіл на виправлення таких помилок має право приймати тільки ТВК. „Своїм рішенням воно дозволила це робити ДВК. Це грубо порушує багато статей чинного закону про вибори президента”, — наголосив він.
ТВО № 117 з центром у місті Львів включає Галицький, Залізничний райони міста Львова, та нараховує 174 ДВК.