Керівник Львівського обласного штабу Олександра Мороза Євген Таліпов звинувачує обласний штаб Віктора Ющенка в недотриманні у день виборів регіональної угоди про чесні вибори. Про це він заявив особисто „Контекст-медіа”.
Євген Таліпов зазначив, що представники Віктора Ющенка не виконали розпорядження керівника обласного штабу Петра Олійника і не передали соціалістам протоколи голосувань з більшості виборчих дільниць, в наслідок чого соціалісти не змогли оперативно провести паралельний підрахунок результатів виборів.
„Ми говорили з Олійником і він дав команду, щоб протоколи передавали нам. Собі вони швидко підрахували, а нам навіть не передали”, ― сказав він.
Євген Таліпов вважає, що представники Віктора Ющенка також скористалися своїм положенням у комісіях і працювали тільки на Ющенка, проте згідно угоди про чесні виборі на тих дільницях, де по квоті соціалістів у комісіях були представники Ющенка, вони повинні були слідкувати і відстоювати інтереси і Олександра Мороза.
„Де були нашоукраїнці, вони працювали тільки на Ющенка, а не чесно”, ― сказав він.
Як повідомляло агентство, у жовтня Львівська обласна організація СПУ планувала розірвати регіональну угоду про співпрацю у президентський виборчій кампанії та чесні і прозорі вибори, заключну між ними на „Нашою Україною”. Проте керівник Львівського обласного штабу Віктора Ющенко приніс свої вибачення і конфлікт було врегульовано.
У серпні між виборчими штабами кандидатів в президенти Віктора Ющенка та Олександра Мороза була підписана угода про чесні і прозорі вибори. Аналогічні угоди були підписані між обласними штабами.
У квітні угода про співпрацю на президентських виборах була підписана між ЛОО СПУ та Львівським представництвом блоку „Наша Україна”.
За результатами ЦВК Олександр Мороз набрав на Лвіьвщині 1,57% голосів.