23 грудня всі ДВК Львівщини розпочнуть свою роботу, — заявив сьогодні керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича Олексій Радзієвський.
Олексій Радзієвський наголосив на тому, що звинувачення з боку штабу Віктора Ющенка у сприянні зриву виборів є безпідставними. Він повідомив, що представники Віктора Януковича прибувають на Львівщину „поїздами, літаками, автобусами”. Сьогодні Львівський аеропорт повинен прийняти 18 літаків з членами виборчих комісій. Останній літак прибуде до Львова сьогодні після 23.00. Вчора на 2 потягах зі Сходу на Львівщину прибуло 2200 членів виборчих комісій. За словами Олексія Радзієвського, очікується прибуття ще 7 потягів з представниками Віктора Януковича.
Останній потяг зі спостерігачами зі Сходу прибуде на Львівщину 25 грудня.
Олексій Радзієвський відзначив, що розміщувати людей зі Сходу на Львівщині є вкрай складно. Люди, які проживають у віддалених куточках області, у селах, бояться приймати представників зі східних областей, тому ще 324 представники від Віктора Януковича залишаються нерозміщеними.
Також Олексій Радзієвський повідомив, що усі виборчі дільниці Львівщини, на яких голосуватиме понад 500 виборців, у день виборів куруватимуться представниками Віктора Януковича зі Сходу.
Сьогодні у Львові відбулася нарада представників державних, правоохоронних органів та представників виборчих штабів, на якій обговорювалося питання підготовки до виборів.
26 грудня в Україні відбудеться другий тур президентських виборів.