Керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро Олійник запропонував голові Львівської ОДА Олександру Сендезі та його заступникам піти у відставку.
Про це Петро Олійник особисто повідомив на сьогоднішньому позачерговому засіданні сесії Львівської міської ради у своєму виступі.
„Такого ще не бачила Україна... Сьогодні українських міліціонерів, податківців, державних службовців зробили людьми я не знаю якого сорту... Ви знаєте, що вимушений був подати у відставку прокурор м. Львова. Тому персональну відповіальність несе Олександр Сендега — людина, яка допустила злочин на своїй території, — сама є злочинцем”, — так мотивував свою пропозицію Петро Олійник.
„Олександре Сердега! Ти повинен подати у відставку. Галичина тобі цього не пробачить!” — зазначив Петро Олійник.
В разі невиконання цієї вимоги Олександром Сендегою та його заступниками, Петро Олійник запропонував блокувати роботу Львівської ОДА.
Cьогодні відбулося позачергове засідання сесії Львівської міської ради, на якій було присутні 62 депутати, що одноголосно підтримали звернення.
На сесії було прийнято звернення депутатів Львівської міськради, в якому депутати вимагають від прокуратури в триденний термін розслідувати факти порушення чинного законодавства про вибори керівниками державних підприємств Львівщини.