Керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича Олексій Радзієвський назвав вуличним шабашем мітинги на підтримку Віктора Ющенка
Про це він заявив в коментарі „Контекст-медіа”.
„Це є політична істерія, яка свідчить про підтвердження наших прогнозів, що команда Ющенка, команда „Нашої України” бажає досягнути своєї мети за будь-яку ціну, навіть ціною здоров’я маленьких діточок, які вони залучили до проведення до проведення своїх політичних акцій. Це неконституційно, нецивілізовано виглядає. Це виглядає як вуличний шабаш”, — сказав він.
При цьому Олексій Радзієвський зазначив, що в обласному штабі Януковича не могли сподіватися, що такі протести набудуть таких масштабів. „Відверто і цинічно залучають до проведення демонстрацій неповнолітніх дітей, учнів шкіл, навчають, що вони повинні кричати на мітингах, виводять їх зараз в таку погоду на дорогу, перекривають магістральні шляхи, траси міжнародного значення”, — зауважив він.
Подібні дії Олексій Радзієвський назвав порушеннями чинного законодавства України, Конституційних норм. „Ми є свідками нелегітимного проголошення так званого народного президента і все викликає не тільки подив, а все це викликає почуття глибокого обурення мільйонів українців, які віддали свої голоси за Віктора Януковича”, — додав він.
З 23 листопада у Львові розпочався загальний страйк в підтримку Віктора Ющенка.
Львівські міська та обласна ради визнали Віктора Ющенка законним президентом.