Керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича Олексій Радзієвський звертається до всіх галичан із закликом зберігати спокій і дочекатися рішення Центральної виборчої комісії.
Про це він заявив в коментарі „Контекст-медіа”.
„Я хочу звернутися до всіх галичан зберігати громадський спокій і чекати винесення рішення Центральної виборчої комісії, яка є єдиною легітимною, законною структурою, що наділена повноваженнями визначати результати голосування по виборах президента і не слухати більше нікого”, — сказав він.
Олексій Радзієвський також звернувся до всіх батьків із закликом „не піддаватися на політичні авантюри, заклики політичних пройдисвітів, які не зупиняються ні перед чим” і з проханням роз’яснити своїм дочкам синам, що їх хочуть перетворити в інструмент для досягнення своєї мети деякі політики.
„Все це, що зараз відбувається у нас у Львівській області дуже небезпечно. Небезпека полягає в тому, що суспільство нагло і цинічно підштовхують до громадянського протистояння до повстання, до громадянської війни. Цього допустити не можна. Ми засуджуємо такі дії і закликаємо всіх галичан до спокою, до поведінки, яка б відповідала вимогам чинного закону про вибори президента”, — наголосив він.
З 23 листопада у Львові розпочався загальний страйк в підтримку Віктора Ющенка.
Львівські міська та обласна ради визнали Віктора Ющенка законним президентом.