Керівник Львівського обласного виборчого штабу Ющенка Петро олійник висловив припущення, що спостерігачі зі Сходу здійснюють дії, скеровані на визнання виборів в обласні недійсними.
“Спостерігачі з Донецька отримали системну команду будь-що тиражувати акти про нібито порушення для того, щоб вибори на Львівщині були нелегітимними”, — заявив Петро Олійник сьогодні на прес-конференції.
У підтвердження цього Петро Олійник навів наступні факти.
„На виборчій дільниці №70 ТВО №117 спостерігач з Донецька Баранов Леонід Віталійович склав 3 акти, у яких написано, що скриньки не так стоять, не на такій відстані, і по колу запустив, щоб ці акти почали підписувати люди. Це нормально: дійсно не так стоять скриньки, краще їх треба поставити. І коли четвертий чоловік, який дивиться кожен акт, а ви знаєте, що всі формально підписують акти, піднімає третій акт, а там не про скриньки написано. Там написано, що такий-то виборець отримав 2 бюлетені і голосує з двома бюлетенями. Зараз іде засідання, і, очевидно, він (спостерігач) буде відправлений з виборчої дільниці”, — зазначив Петро Олійник.
Сьогодні в Україні відбувається другий тур президентських виборів.