Про це інформує прес-секретар прокурора Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Микола Гуцуляк.

Прокуратура звинувачує громадянина К. у злочині, передбаченому ч.3 ст.368 КК України (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

20 серпня 2012 року згаданий керівник, з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, висунув вимогу підприємцю передати йому хабар у сумі 18 000 гривень за сприяння у розробці лісосіки та реалізації лісопродукції за заниженими цінами.

22 серпня 2012 року державного службовця К. було викрито працівниками спецпідрозділу по боротьбі з хабарництвом УМВС Львівської області під час отримання ним від зазначеного приватного підприємця частини обумовленої суми хабара у розмірі 10000 гривень.

Законом передбачено покарання за злочин позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове слідство проводить Івано-Франківська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.