Передвиборчу ситуацію в регіоні обговорили сьогодні під час зустрічі керівник спостережної місії ОБСЄ Герт Аренс та голова Львівської ОДА Олександр Сердега, ― повідомила прес-служба Львівської ОДА.
За словами Герта Аренса, в Україні у спостерігачів склались добрі стосунки з владою, а перебування в Україні вцілому залишає позитивне ставлення до України та її людей.
У даний час ключова команда довгострокових спостерігачів, яка складається з досвідчених фахівців, знаходиться у Києві, в областях працюють регіональні групи . Окрім того, зазначив Герт Аренс, 600 короткотермінових спостерігачів прибудуть в Україну напередодні виборів.
“ОБСЄ – повністю нейтральна організація. Наше завдання – проаналізувати ситуацію та з’ясувати: чи має укаїнський народ можливість висловити власну думку щодо вибору майбутнього Президента цієї держави”, - сказав під час зустрічі Герт Аренс.
Керівник місії наголосив, що докладе максимум зусиль, щоб звіт, підготовлений за результатами роботи спостерігачів був максимально об’єктивним.
У свою чергу Олександр Сендега запевнив, що хоча облдержадміністрація не є суб’єктом виборчого процесу, в області буде зроблено все можливе, щоб забезпечити демократичні та чесні вибори.
Сьогодні ж Герт Аренс зустрінеться у Львові з керівниками виборчих штабів, громадських організацій та відбуде до Києва.