Про це свободівець сказав у коментарі власкору Вголосу.

На його думку, те, що окремі представники Партії регіонів на Волині, які навчали членів дільничних виборчих комісій методиці фальсифікації виборів, подають в суд на тих, хто розповів про їх злочинні наміри і оприлюднив відповідні аудіозаписи, свідчить про глибоке падіння моралі та спотворене уявлення про норми права у середовищі цієї тимчасово правлячої політичної сили.

Зокрема, як каже Вітів, днями начальник головного управління внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю Волинської ОДА та депутат облради від Партії регіонів Андрій Мельник подав до суду на координатора виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області Михайла Шелепа. У позовній заяві регіонал стверджує, що оприлюднення аудіозаписів, де він інструктував членів ДВК методиці фальшування виборів нанесло йому «моральні страждання», «переживання», «принизило його честь та гідність, ділову репутацію».

«Я б радив усім членам Партії регіонів у Волинській області піти до церкви, покаятися і визнати свої гріхи перед волинською громадою. Поки ще не пізно. Адже інформація про те, що на навчаннях членів дільничних комісій від Партії регіонів інструктують як здійснювати фальсифікації, поступила з різних джерел. Зрештою, є оприлюднені аудіозаписи, які підтверджують наміри Партії регіонів на Волині сфальшувати волевиявлення громади.

Тому Андрій Мельник мав би не позови у суд проти громадських активістів писати, які зайняли активну та свідому суспільну позицію, а принести у правоохоронні органи явку з повиною. Але, вочевидь, поняття моралі, дотримання правових норм та Партія регіонів – явища протилежні і глибоко несумісні», – прокоментував ситуацію Анатолій Вітів.

«Також мене дуже турбує бездіяльність нашої прокуратури, яка вперто не помічає закликів до фальсифікації виборів. Ми недопустимо переслідування активістів, які не побоялися донести суспільству правду про методи влади на цих виборах», – додав він.