Про це пише одеське видання Думська з посиланням на джерела в Міноборони.

Гладкий відсторонений на час службового розслідування, предметом якого стануть як окремі фінансово-економічні порушення, так і інформація про російське громадянство дружини офіцера Олени.

За даними видання, перші два роки після початку війни вона продовжувала разом з дітьми жити на окупованому півострові, а дочка Гладкого виступала на змаганнях з плавання за Центральний спортивний клуб армії РФ.

Обов'язки начальника штабу тимчасово виконує перший заступник Гладкого контрадмірал Дмитро Таран.

Роман Гладкий народився 9 вересня 1975 року у Вінницькій області. З 1997 по 2003 рік обіймав командирські посади на кораблях «Луцьк» і «Кіровоград», з 2004 по 2013 роки служив на «Костянтині Ольшанському».

Згодом прес-центр Командування ВМС ЗСУ надав роз’яснення щодо інформації про відсторонення від посади (насправді зарахування в розпорядження МОУ) начальника штабу – першого заступника командувача Військово-морських сил України. 

«На даний час начальник штабу – перший заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України капітан 1 рангу Роман Гладкий зарахований в розпорядження Міністра оборони України для визначення подальшого службового становища. Причиною стали виявлені недоліки у службовій діяльності за результатами роботи Головної інспекції Міністерства оборони України в одній з військових частин Військово-Морських Сил ЗС України», – повідомляють у відомстві.
Перевірка також встановлює наявність інших факторів. що могли призвести до зазначеної ситуації.