Виконувачем обов’язків керівника Львівського перинатального центру можуть призначити лікарку з Івано-Франківська Олександру Бойчук, у котрої не надто хороша репутація.

Про це йдеться у програмі «Теорія правди» на телеканалі НТА.

Наприклад, нещодавно, 2017 року, Олександра Бойчук опинилась в епіцентрі скандалу — батьки звинуватили її у смерті ненародженої дитини. Зрештою, це не єдиний негативний відгук про роботу лікарки. Жаліються на її роботу й інші пацієнтки. І, як наслідок, не обійшлось і без протестів майбутніх співробітників щодо такого призначення.

Так, на сторінці перинатального у “Фейсбуці” аж 95 членів трудового колективу опублікували спільну заяву, в якій виступають “проти”. З аналогічною заявою виступив й Осередок українського лікарського товариства Львівського перинатального центру. Кажуть, що колектив чути не чув про потенційне призначення, ще й без конкурсу, а дізнались про це зі ЗМІ. Втім, хто ж вирішив призначити Олександру Бойчук виконувачем обов’язків керівника Львівського перинатального центру, з’ясувати журналістам так і не вдалось, адже усі, хто міг би бути до цього причетний, банально «вмивають руки».

Більше — у відео. Прямі ефіри «Теорії правди» дивіться щобудня о 19.45 на телеканалі НТА.