Таку інформацію озвучив під час сесійного засідання Луцької міськради 27 березня секретар міськради Григорій Пустовіт, інформує власкор Вголосу.

Так, під час сесії 27 березня Пустовіт, який також є керівником обласної організації «Батьківщини», звернувся до керівників управління внутрішніх справ з проханням рішучіше та об’єктивніше підійти до розслідування підпалів депутатських автівок, які останнім часом стали вже традиційними у Луцьку.

Григорій Пустовіт розповів про те, що 25 березня невідомі спробували підпалити авто виконуючого обов’язки керівника Луцького осередку політичної партії «Батьківщина», депутата Луцькради Сергія Григоренка.

«Не так давно у місті спалили автомобіль ще одного обранця громади - опозиціонера Андрія Козюри. Такі факти свідчать про тривожну тенденцію. Я вважаю її нездоровою, тому звернувся до керівників УМВС в області та місті з проханням підійти об’єктивно та рішуче до розслідування згаданих справ, аби спростувати сумніви, що підпали мали політичне підґрунтя», - сказав під час виступу Григорій Пустовіт.

Нагадаємо, що у січні у Луцьку згоріли авто двох партнерів по бізнесу – Сергія Були та Андрія Козари. Останній є депутатом Луцької міської ради від «Нашої України».