Керівнику управління Ужгородської міськради оголосили підозри про хабарництво, розтрату бюджетних коштів та службове підроблення. Про це повідомили в пресслужбі Закарпатської області.

Слідство встановило, що за підписання актів виконаних робіт з недостовірними даними щодо їх обсягу, керівник одного з управління Ужгородської міськради отримав хабар від представника комерційної структури – 20 000 грн.

“Згідно з експертним висновком, сума збитків внаслідок підписання цих актів становить 520 000 гривень. Це майже половина від загальної суми договору, який був укладений між комерційною і державною структурами”, – додали правоохоронці.

Підозри оголошені за статтями за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем; службове підроблення; прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної винагороди службовою особою.

Як відомо, у листопаді 2019 року працівники Служби безпеки України викрили заступника голови Ужгородської міської ради, який здійснював масштабні махінації зі земельними ділянками, що були призначені під житлову забудову.