Керівники християнських церков України звернулися до співгромадян напередодні повторного голосування 26 грудня із закликом виконати свої обов’язки по совісті і у відповідності до законів України і Божого благословення, — повідомив прес-секретаріат глави УГКЦ.
„Напередодні повторного голосування ми закликаємо всіх віруючих продовжувати молитися за справедливий перебіг і завершення виборчого процесу. Нагадуємо всім про необхідність в день голосування сумлінно виконати свій громадянський обов’язок. Чесне проведення голосування і встановлення правдивих результатів волевиявлення народу України повинні стати важливим кроком нашої держави на шляху демократичного розвитку”. ― сказано у зверненні.
Керівники християнських церков закликають політиків і всіх співгромадян, не залежно від власних політичних поглядів, у своїх словах і діях пам’ятати, що немає такої мети, яка б виправдовувала підтримку і свідоме поширення неправди, а реалізація якої могла б виправдати зневагу до прав і гідності опонентів.
Під зверненням підписались Патріарх Київський і всієї Руси - України Філарет, Верховний архиєпископ УГКЦ Любомир, Єпископ церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко, голова Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів Григорій Комендант, заступник голови конференції Римсько-Католицьких єпископів України Маркіян Трофим'як, старший єпископ Української християнської євангельської церкви Леонід Падун, голова братства незалежних церков і місій євангельських християн-баптистів України Франц Шумейко, єпископ Українською лютеранської церкви В'ячеслав Горпинчук.