Керівники ініціативних груп ЗУзЮ та Львівської ОДА, відповідно Богдан Горбовий та Петро Олійник, домовлятимуться про співпрацю в рамках новоствореної партії НСНУ. Про це „Вголосу” повідомив керівник ініціативної групи ЗУЗЮ Львівщини Богдан Горбовой.
„Ми домовилися з Петром Олійником зустрітися наступного тижня і обговоримо нашу співпрацю”, ― сказав Богдан Горбовий.
Богдан Горбовий зазначив, що квота представництва ЗУзЮ Львівщини на з’їзді була зменшена до 50 осіб, проте її вдалося збільшити до 85 делегатів, які сьогодні ж написали заяви на вступ в НСНУ.
Деякі люди, які входили в ініціативну групу по створенню партії не поїхали на з’їзд в зв’язку з тим, що вони мали ідейні розходження зі штабом „Нашої України”, серед них: І. Держко, М.Тустановський, І.Парубчак, ― зазначив Богдан Горбовий.
Сьогодні в Києві відбувається установчий з’їзд партії Народний союз „Наша Україна”. Учасники з’їзду прийняли рішення про створення партії Народний союз „Наша Україна”. Почесним головою партії обрано Президента України Віктора Ющенка. Участь у з’їзді НСНУ приймає делегація Львівської області у складі 346 осіб. Головує на з’їзді нардеп Юрій Єхануров.