У своїх заявах підприємці вимагають невідкладно внести відповідні відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування за вказаними фактами.

Зокрема, у заявах вказано, що між Державною податковою інспекцією підприємствами було укладено договір про визнання електронних документів, предметом якого є визнання податкових документів (податкової звітності, реєстрів отриманих та виданих податкових накладних з податку на додану вартість та інших звітних податкових документів), поданих Платником податків в електронному вигляді до органу ДПС засобами телекомунікаційного зв'язку або на електронних носіях, як оригіналу.

Відповідно до умов цього договору орган ДПС зобов’язаний забезпечити приймання податкових документів у електронному вигляді Платника податків.
Натомість, з 25 лютого ДПС перестала приймати від представників підприємств податкові накладні.

«Повідомляю, що з 25.02.2013р. органами ДПС блокується робота підприємств. Інформаційна система ДПС при спробі реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних видає повідомлення про помилку, а саме про невідповідність місцезнаходження юридичної особи продавця товарів та послуг даним Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб. Нашими підприємствами не вносилися зміни ані до установчих документів, ані до документів звітності в частині місцезнаходження, що підтверджується витягами та довідками з ЄДРПОУ, наданими нами в органи ДПС. Жоден з працівників ДПС не може пояснити причини та вирішити дану проблему», – йдеться у скаргах.

Скаржники, також, на підтвердження правомірності своїх вимог надали копії витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб, які підтверджують, що дані підприємництва не змінювали адреси.