Керівники західних областей України, на відміну від східних, володіють відмінним ораторським мистецтвом, уміють переконувати людей. Про це заявив на прес-конференції у Чернівцях один із учасників Всеукраїнського автопробігу „Разом назавжди”, Народний депутат України, член фракції „Регіони України” Володимир Зубанов.

„У нас на Донбасі губернатори і мери більше займаються суто господарськими справами, не приділяючи уваги спілкуванню з людьми, - сказав В.Зубанов. – Я навіть не можу уявити, щоб губернатор Донеччини просто пройшовся містом, як це я бачу тут”.
Народний депутат зазначив, що керівники на сході України дуже часто „не вміють і бояться спілкуватися з громадянами”.

Поза тим, що ідея автопробігу належить фонду “Схід-Захід разом”, який очолюють депутати протилежних фракцій – „Нашої України”(Ярослав Кендзьор) і „Регіонів України”(Володимир Зубанов), В.Зубанов переконаний, що захід носить більш громадський, ніж політичний характер.
„Наша сила – консолідуюча, - заявив на прес-конференції В.Зубанов. – Ми не будемо наслідувати радикальні сили, такі, як Медведчук чи Кушнарьов. Автопробігом ми прагнемо показати те, що Україна у різних регіонах – єдина держава, громадянам якої нема чого ділити”.

У Чернівцях учасники Всеукраїнського автопробігу „Разом назавжди”, організованого фондами “Схід-Захід разом” та „Журналістська ініціатива”, перебували у другій половині дня в суботу, відвідали з екскурсіями Чернівецький національний університет, Хотинську фортецю, ознайомилися з туристичною галуззю краю та провели прес-конференцію.

Автопробіг стартував 28 червня, в День Конституції України, з площі перед Верховною Радою України і триватиме до 10 липня. Учасники вже відвідали Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Тернопіль, після Чернівців вирушили на Хмельницький, Вінницю, Кіровоград, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ, Харків, Полтаву, Черкаси.