Керівництвом ДПА у Львівській області буде проведене службове розслідування повідомлень, які прозвучали під час прес-конференції працівників Миколаївської МДПІ, і їм буде дана правова оцінка. Про це йдеться у заяві прес-центру ДПА у Львівській області.
Прес-центр ДПА у Львівській області офіційно заявляє, що керівництвом ДПА у Львівській області не провадиться жодних протизаконних дій, зокрема, як казали учасники прес-конференції, про необхідність в обов’язковому порядку брати відкріпні талони для голосування.
Незважаючи на неодноразові спроби втягнути податкову службу Львівської області в політичне протистояння, вона продовжує виконувати свій конституційний обов’язок – адмініструвати надходження коштів у Державний бюджет. І ніякі політичні інсинуації не вплинуть на її стабільну роботу. ― зазначено у заяві.
Як повідомляло агентство, шестеро працівників податкової міліції Миколаївської МДПІ 15 листопада заявили про політичний та адміністративний тиск на них з боку їх керівництва щодо голосування у другому турі президентських виборів.