Генеральний директор газети „Поступ” Андрій Білоус розцінює пожежу, яка сьогодні сталася у приміщенні редакції газети „Поступ” у Львові, як навмисний підпал.
На такий висновок наштовхує наявність на стінах редакційної кімнати слідів речовини невідомо походження, яка горіла. Хтось піднявся по пожежні драбині і закинув запальну суміш у вікно, ― зазначив Андрій Білоус.
Пожежники натомість відмовляються щось заявляти з приводу причин пожежі у „Поступі” до того часу, покине будуть відомі висновки експертизи, ― зазначив Андрій Білоус.
Андрій Білоус висловив побоювання, щоб це не була цілеспрямована акція і бажання залякати газету.
Андрій Білоус зазначив, що як мінімум дві резонансні публікації у газеті могли стати приводом для підпалу. Які саме ― Андрій Білоус відмовився назвати. Також є ще одна готова до друку публікація, яка вже викликала незадоволення з боку осіб, до яких вона дотична. Андрій Білоус заперечив, що приводом до підпалу стала стаття про покупку Гранд-готелю у Львові Богданом Федоришиним. Також він не пов’язує підпал з особою Андрія Садового, який сьогодні відзначає день народження.
При цьому Андрій Білоус наголосив, що навряд чи підпал було здійснено якоюсь з політичних сил, адже „Поступ” про всіх пише однаково.
Сьогодні невідомі здійснили підпал у верстальній кімнаті редакції газети „Поступ” у Львові. Підпал стався між 04.00 та 08.00 ранку. Охоронці погасили пожежу власними силами. Внаслідок пожежі втрачено оргтехніку, а також базу редакційних матеріалів. Одна із комп’ютерних фірм надала „Поступу” в кредит нове обладнання і черговий номер вийде вчасно.
11серпня в будинку, в якому розташована редакція газети „Поступ” вже сталася пожежа. Ця пожежа виникла на 4 поверсі, саме на якому розташована редакція. Було встановлено, що причина пожежі - загоряння електрокабелів.
Газета „Поступ” — щоденна львівська газета. Засновник — ЗАТ „Видавнича група „Поступ”. „Поступ входить до холдінгу львівських ЗМІ, які контролюються головою правління тресту „Південьзахіделектромережбуд” Андрієм Садовим.