Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Під час засідання учасники Колегії заслухали інформацію про готовність підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та автомобільних доріг області до роботи в осінньо-зимовий період й обговорили найбільш проблемні господарчі питання.

За підсумками обговорення, голови районних державних адміністрацій та міські голови отримали доручення Колегії завершити всі заплановані роботи з підготовки об’єктів ЖКГ до опалювального сезону з видачею паспортів готовності. Особливо наголошувалося на закупівлі якісного вугілля у бюджетні установи.

На засіданні Колегії заслухали інформацію про погашення заборгованості з виплати заробітної плати та стан наповнення бюджету Пенсійного фонду України. Станом на 1 вересня 2012 року заборгованість в області становила 59,9 млн грн. Порівняно з початком цього року вона збільшилася на 3,3 млн грн.

У своєму рішенні Колегія наголосила на необхідності активізації роботи щодо виконання плану дій стосовно погашення заборгованості з виплати заробітної плати, а також активізувати роботу районних і міських комісій з питань легалізації заробітної плати та зайнятості.

Також присутнім на Колегії головам районних державних адміністрацій та міським головам було надано інформацію про виконання заходів, спрямованих на запобігання та протидію корупції в області.